www.bet-vag.gr

Το Aπόλυτο Site

  • Μεγαλύτερο μέγεθος γραμματοσειράς
  • Προκαθορισμένο μέγεθος γραμματοσειράς
  • Μικρότερο μέγεθος γραμματοσειράς


powered by Agones.gr - Στοιχημα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΟΜΑΔΩΝ

Εκτύπωση

 

Στατιστικα για όλους τους αγώνες

ΚωδΔιορΓηπεδούχος1-X-2Φιλοξενούμενη1-X-2
103 ΕΣΘ ΠΑΡΝΟΥ ΛΙΝΑΜ. 1-2-2 ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ 0-1-4
104 ΕΣΘ ΤΑΡΤΟΥ ΤΑΜΕΚΑ 1-1-2 ΠΑΪΝΤΕ ΛΙΝΑΜ. 4-2-0
105 ΕΣΘ ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ 2-2-2 ΤΟΥΛΕΒΙΚ 4-1-1
106 ΠΛΔ ΖΑΒΙΣΤΖΑ 5-2-8 ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 10-3-2
107 ΟΛΔ ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΤΣΑΠ 13-2-4 ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ 11-3-3
108 U17 ΓΑΛΛΙΑ -- ΓΕΡΜΑΝΙΑ --
109 ΝΟ1 ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 3-1-1 ΜΟΛΝΤΕ 2-1-1
110 ΤΟΥ ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ 6-6-4 ΜΕΡΣΙΝ ΙΝΤ. ΓΙΟΥΡ. 8-4-4
111 ΟΛΔ ΕΜΕΝ 9-7-3 ΡΟΝΤΑ 6-3-10
112 ΟΛΔ ΦΟΛΕΝΤΑΜ 9-5-5 ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 8-2-9
113 ΓΑ2 ΑΖΑΞΙΟ 6-5-7 ΑΡΛ 12-5-1
114 ΓΑ2 ΑΝΖΕ 11-5-2 ΝΙΜ 10-3-5
115 ΓΑ2 ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ 5-6-7 ΓΚΑΖΕΛΕΚ 6-7-5
116 ΓΑ2 ΚΛΕΡΜΟΝ 7-8-3 ΜΠΡΕΣΤ 7-8-3
117 ΓΑ2 ΚΡΕΤΕΪΓ 7-8-3 ΤΟΥΡ 11-3-4
118 ΓΑ2 ΝΙΟΡ 7-8-3 ΛΑΒΑΛ 4-12-2
119 ΓΑ2 ΝΤΙΖΟΝ 10-4-4 ΝΑΝΣΙ 6-6-6
120 ΓΑ2 ΟΡΛΕΑΝ 4-8-6 ΣΟΣΟ 5-7-6
121 ΓΑ2 ΤΡΟΥΑ 13-4-1 ΣΑΤΟΡΟΥ 12-4-2
122 ΓΑ2 ΧΑΒΡΗ 9-6-3 ΟΣΕΡ 3-9-6
123 ΙΤ2 ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ 10-7-3 ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ 9-5-6
125 ΙΤ2 ΚΡΟΤΟΝΕ 10-5-5 ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ 9-9-2
126 ΙΤ2 ΛΑΤΙΝΑ 8-6-6 ΜΟΝΤΕΝΑ 10-7-3
127 ΙΤ2 ΜΠΟΛΟΝΙΑ 8-9-3 ΒΙΡΤΟΥΣ ΛΑΝΤΣΙΑΝΟ 6-12-2
128 ΙΤ2 ΜΠΡΕΣΙΑ 7-7-6 ΑΒΕΛΙΝΟ 8-8-4
129 ΙΤ2 ΠΕΣΚΑΡΑ 7-8-5 ΛΙΒΟΡΝΟ 8-8-4
130 ΙΤ2 ΣΠΕΤΣΙΑ 10-7-3 ΜΠΑΡΙ 10-6-4
131 ΙΤ2 ΤΕΡΝΑΝΑ 5-5-10 ΒΑΡΕΖΕ 12-6-2
133 ΙΤ2 ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ 5-7-8 ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ 7-9-4
134 ΠΛΔ ΚΡΑΚΟΒΙΑ 8-3-4 ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ 8-3-4
135 ΙΡΛ ΚΟΡΚ 6-0-1 ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ 0-3-3
136 ΙΡΛ ΜΠΟΕΜΙΑΝ 3-1-2 ΜΠΡΕΪ 4-1-1
137 ΙΡΛ ΝΤΕΡΙ 1-2-3 ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ 4-1-1
138 ΙΡΛ ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ 2-1-3 ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ 4-0-2
139 ΙΡΛ ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ 3-3-0 ΝΤΑΝΤΑΛΚ 0-2-4
140 ΟΛΔ ΦΕΝΛΟ 12-5-2 ΜΠΡΕΝΤΑ 9-5-3
141 ΠΟΡ ΠΟΡΤΟ 14-1-1 ΠΕΝΑΦΙΕΛ 10-4-2
142 ΑΡΓ ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ 2-1-3 ΚΙΛΜΕΣ 1-3-1
143 ΒΡ2 ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ 0-0-1 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ 1-0-0
144 ΠΑΡ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣ. 1-4-5 ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ 4-3-3
145 ΠΑΡ ΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ 1-1-8 ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ 2-3-5
146 ΑΡΓ ΚΡ. ΝΤΕΛ ΝΟΡΤΕ 1-4-1 ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ 3-2-1
147 ΑΜΕ ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ 4-0-1 ΣΙΚΑΓΟ 3-1-0
148 ΑΡ2 ΙΝΤΕΠ. ΡΙΒΑΝΤΑΒΙΑ 4-2-1 ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ Α.Φ. 6-1-1
149 ΑΡΓ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΪ 1-2-2 ΟΥΡΑΚΑΝ 5-1-0
150 ΒΡ2 ΜΟΤΖΙ ΜΙΡΙΜ 0-0-1 ΣΑΜΠΑΪΟ ΚΟΡΡΕΑ 0-0-1
151 ΑΜΕ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 3-2-0 ΧΙΟΥΣΤΟΝ 1-2-1
152 ΙΑΠ ΜΟΝΤΕΝΤΙΟ ΓΙΑΜ. 3-1-2 ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ 1-4-2
153 ΝΚΡ ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ 4-1-0 ΓΕΟΝΑΜ 3-2-1
154 ΝΚΡ ΓΙΕΟΝΜΠΟΥΚ 5-0-0 ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ 2-1-2
155 ΙΑΠ ΣΟΝΑΝ 1-2-3 ΣΙΜΙΖΟΥ 3-2-1
156 ΙΑΠ ΣΕΝΤΑΪ 2-1-3 ΒΕΝΤ. ΚΟΦΟΥ 5-0-1
157 ΙΑΠ ΚΑΒΑΣΑΚΙ 2-2-2 ΤΟΣΟΥ 3-1-2
158 ΙΑΠ ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜ. 3-0-3 ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜAΡΙΝΟΣ 2-1-2
159 ΙΑΠ ΟΥΡΑΒΑ 6-0-0 ΚΑΣΙΜΑ 1-1-3
160 ΙΑΠ ΤΟΚΥΟ 2-1-2 ΝΑΓΚΟΓΙΑ 4-0-1
161 ΙΑΠ ΧΙΡΟΣΙΜΑ 3-1-2 ΝΙΙΓΚΑΤΑ 4-1-1
162 ΡΩΣ ΑΜΚΑΡ 7-2-5 ΖΕΝΙΤ 1-5-8
163 ΣΚΔ ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ 9-6-3 ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ 4-5-9
164 ΤΟΥ ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ 6-5-5 ΚΑΪΣΕΡΙ ΕΡΣΙΓΕΣΠΟΡ 7-8-1
165 ΓΕ3 ΒΕΧΕΝ 9-2-7 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ 6-4-8
166 ΓΕ3 ΕΡΦΟΥΡΤ 11-1-6 ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ 12-2-4
167 ΓΕ3 ΚΟΤΜΠΟΥΣ 9-5-4 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β 11-3-4
168 ΓΕ3 ΜΑΪΝΤΖ Β 5-6-7 ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ 10-3-5
169 ΓΕ3 ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ 8-4-6 ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ 10-4-4
170 ΓΕ3 ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ 10-3-5 ΧΑΛΕΣΚΕΡ 4-5-9
171 ΓΕ3 ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ 11-3-4 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Β 9-6-3
172 ΓΕ3 ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ 6-5-7 ΦΟΡΤ. ΚΟΛΩΝΙΑΣ 10-4-4
173 ΓΕ3 ΣΟΝΕΝΧΟΦ 6-9-3 ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ 6-5-7
174 ΓΕ3 ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ 12-4-2 ΚΙΚΕΡΣ ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗΣ 7-5-6
176 ΚΙΝ ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΓΚ 4-0-2 ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ 3-0-1
177 ΚΙΝ ΓΙΑΝΓΚΣΟΥ Σ. 4-1-0 ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ 1-2-2
178 ΛΕΥ ΒΙΤΕΜΠΣΚ 1-0-1 ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ 0-2-1
179 ΡΩΣ ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 1-6-6 ΟΥΡΑΛ 9-1-3
180 ΦΙΝ ΙΛΒ 0-2-1 ΛΑΧΤΙ 0-2-1
181 ΦΙ2 ΙΦΚ ΒΑΣΑ 0-0-1 ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ 1-0-1
182 ΦΙ2 ΠΑΛΟΚΕΡΧΟ ΒΑΝΤΑΑ 2-0-0 ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ 0-0-2
183 ΕΣΘ ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ 5-0-0 ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ 0-2-1
184 ΠΛΔ ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ 9-4-2 ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ 6-3-6
185 ΙΣ2 ΜΙΡΑΝΤΕΣ 8-6-5 ΑΛΑΒΕΣ 9-6-4
186 ΙΣ2 ΟΥΕΛΒΑ 5-7-7 ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ 11-7-1
187 ΛΕΥ ΜΙΝΣΚ 1-1-1 ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΝΤΝΟ 1-1-0
188 ΛΕΥ ΝΑΦΤΑΝ 1-1-0 ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ 2-0-1
189 ΛΕΥ ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ 2-0-0 ΣΛΑΤΣΚ 3-0-0
190 ΣΚΠ ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ 7-1-9 ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ 6-8-4
191 ΣΚΠ ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ 7-4-7 ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ 9-5-4
192 ΣΚΠ ΧΑΜΙΛΤΟΝ 7-6-5 ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ 11-1-6
193 ΣΟ2 ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ 5-0-0 ΑΦΚ ΓΙΟΥΝ 0-3-1
194 ΣΟ2 ΦΡΕΪ 1-2-1 ΓΚΑΪΣ 3-0-2
196 ΙΣ1 ΛΕΒΑΝΤΕ 6-5-7 ΕΛΤΣΕ 9-4-5
197 ΡΩΣ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ 6-5-2 ΟΥΦΑ 6-4-4
198 ΛΕΥ ΓΚΡΑΝΙΤ ΜΙΚΑΣΕΒΙΤΣΙ 2-1-0 ΓΚΟΜΕΛ 2-0-0
199 ΤΣΧ ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ 10-3-1 ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ 9-2-3
201 ΤΣΧ ΖΙΧΛΑΒΑ 5-2-7 ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ 7-5-2
202 ΤΣΧ ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 4-5-5 ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ 2-3-9
203 ΤΣΧ ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕ 4-4-6 ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ 3-3-8
204 ΤΣΧ ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 6-5-3 ΤΕΠΛΙΤΣΕ 6-6-2
205 ΤΣΧ ΠΡΙΜΠΡΑΜ 8-3-3 ΜΠΡΝΟ 8-3-3
206 ΤΣΧ ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ 5-2-7 ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ 7-3-4
207 ΤΣΧ ΧΡΑΝΤ. ΚΡΑΛΟΒΕ 4-3-7 ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ 9-3-2
208 ΕΣΘ ΣΙΛΑΜΑΕ ΚΑΛΕΦ 3-1-1 ΤΑΛΙΝ ΙΝΦΟΝΕΤ 1-2-2
209 ΙΣ2 ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ 10-6-3 ΛΟΥΓΚΟ 11-6-2
210 ΙΤ1 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ 15-3-0 ΝΑΠΟΛΙ 7-4-7
211 ΠΛΔ ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ 8-3-4 ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ 6-2-7
212 ΠΟΡ ΕΣΤΟΡΙΛ 5-6-5 ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ 10-5-1
213 ΣΟ2 ΣΥΡΙΑΝΣΚΑ 3-2-0 ΟΥΤΣΙΚΤΕΝΣ 3-0-1
214 ΑΡ2 ΛΟΣ ΑΝΤΕΣ 5-2-1 ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΜΕΝΤΟΖΑ 6-0-1
215 ΙΣ2 ΛΕΓΚΑΝΕΣ 10-6-3 ΟΣΑΣΟΥΝΑ 12-5-2
216 ΑΓΔ ΣΑΟΥΘΕΝΤ 12-8-3 ΓΟΥΙΚΟΜ 2-8-13
217 ΙΣ1 ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 7-6-5 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ 3-11-4
218 ΙΣ1 ΑΛΜΕΡΙΑ 3-7-8 ΒΑΛΕΝΘΙΑ 4-8-6
219 ΙΣ1 ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 8-2-8 ΣΟΣΙΕΔΑΔ 9-8-1
224 ΓΕ1 ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡ. 8-5-3 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ 5-4-7
225 ΓΕ1 ΑΜΒΟΥΡΓΟ 5-5-6 ΣΑΛΚΕ 9-4-3
226 ΓΕ1 ΑΝΝΟΒΕΡΟ 5-4-7 ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ 7-7-2
227 ΓΕ1 ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ 12-3-1 ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ 11-0-5
228 ΓΕ1 ΚΟΛΩΝΙΑ 4-8-4 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ 5-4-7
229 ΓΕ1 ΜΠΑΓΕΡΝ 13-1-2 ΜΑΪΝΤΖ 6-7-3
230 ΓΕ1 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ 8-3-5 ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ 7-6-3
231 ΓΕ1 ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 4-6-6 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ 8-5-3
232 ΓΕ1 ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ 8-3-5 ΧΕΡΤΑ 9-4-3
233 ΓΑ1 ΚΑΕΝ 6-3-9 ΕΒΙΑΝ 12-2-4
234 ΓΑ1 ΛΑΝΣ 4-4-10 ΝΑΝΤ 9-5-4
235 ΓΑ1 ΛΟΡΙΑΝ 6-5-7 ΜΟΝΑΚΟ 5-2-11
236 ΓΑ1 ΜΑΡΣΕΪΓ 12-2-4 ΜΠΑΣΤΙΑ 10-4-4
237 ΓΑ1 ΜΕΤΣ 6-4-8 ΛΙΛ 11-3-4
238 ΓΑ1 ΜΠΟΡΝΤΟ 11-5-2 ΜΟΝΠΕΛΙΕ 7-6-5
239 ΓΑ1 ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ 14-4-0 ΡΕΜΣ 9-5-4
240 ΓΑ1 ΡΕΝ 8-5-5 ΛΥΩΝ 5-6-7
241 ΓΑ1 ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ 11-5-2 ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ 9-3-6
242 ΓΑ1 ΤΟΥΛΟΥΖ 8-6-4 ΝΙΣ 9-3-6
243 ΑΓΠ ΑΡΣΕΝΑΛ 11-5-2 ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ 7-7-4
244 ΑΓΠ ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 5-6-7 ΜΠΕΡΝΛΙ 11-5-2
245 ΑΓΠ ΕΒΕΡΤΟΝ 7-7-4 ΤΟΤΕΝΑΜ 6-4-8
246 ΑΓΠ ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ 5-3-10 ΣΟΥΟΝΣΙ 8-3-7
247 ΑΓΠ ΛΕΣΤΕΡ 6-5-7 ΚΠΡ 15-1-2
248 ΑΓΠ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ 13-3-2 ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ 9-2-7
249 ΑΓΠ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ 6-5-7 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ 8-7-3
250 ΑΓΠ ΣΤΟΟΥΚ 9-3-6 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ 7-3-8
251 ΑΓΠ ΤΣΕΛΣΙ 14-4-0 ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ 6-9-3
252 ΑΓΠ ΧΑΛ 5-4-9 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. 5-7-6
255 ΙΣ1 ΓΡΑΝΑΔΑ 4-9-5 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 4-5-9
256 ΙΣ1 ΕΪΜΠΑΡ 4-3-11 ΚΟΡΔΟΒΑ 11-5-2
257 ΙΣ1 ΘΕΛΤΑ 7-5-6 ΕΣΠΑΝΙΟΛ 9-4-5
258 ΙΣ1 ΜΑΛΑΓΑ 8-6-4 ΣΕΒΙΛΛΗ 7-2-9
259 ΙΣ1 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 16-0-2 ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 9-7-2
260 ΠΟΡ ΑΡΟΥΚΑ 5-3-8 ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ 7-5-4
261 ΠΟΡ ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕ 2-7-7 ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ 5-5-6
262 ΠΟΡ ΜΠΕΝΦΙΚΑ 14-2-0 ΜΑΡΙΤΙΜΟ 8-4-4
263 ΠΟΡ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ 9-4-3 ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ 7-5-4
264 ΠΟΡ ΡΙΟ ΑΒΕ 6-7-3 ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. 2-5-9
265 ΤΟΥ ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ 11-3-2 ΜΠΑΛΙΚΕΣΙΡΣΠΟΡ 9-5-2
266 ΕΚΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15-1-1 ΞΑΝΘΗ 9-4-4
267 ΑΡΓ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ 1-2-3 ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ 1-3-1
268 ΒΕΔ ΜΑΛΙΝ 7-6-2 ΛΟΚΕΡΕΝ 5-7-3
269 ΟΥΡ ΑΤΛ. ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ 3-0-3 ΕΛ ΤΑΝΚΕ ΣΙΣΛΕΪ 2-2-1
270 ΑΡ2 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΟΥΝΙΔΑ 3-1-3 ΤΣΑΚΑΡΙΤΑ 4-4-0
271 ΙΡΛ ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ 1-3-2 ΛΙΜΕΡΙΚ 4-2-0
272 ΙΣ1 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 15-2-1 ΧΕΤΑΦΕ 12-2-4
273 ΠΛΔ ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ 8-3-4 ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 5-5-5
274 ΙΤ1 ΤΖΕΝΟΑ 8-6-4 ΙΝΤΕΡ 5-6-7
275 ΠΟΡ ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ 1-12-3 ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ 7-5-4
276 ΠΟΡ ΜΠΡΑΓΚΑ 10-3-3 ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ 10-5-1
277 ΒΡ2 ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ 0-1-0 ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ 1-0-0
278 ΒΡ2 ΑΤΛ. ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ 1-0-0 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ 0-0-1
279 ΒΡ2 ΠΑΪΣΑΝΤΟΥ 0-0-1 ΣΕΑΡΑ 1-0-0
280 ΒΡ2 ΠΑΡΑΝΑ 1-0-0 ΜΠΟΑ 1-0-0
281 ΙΣ2 ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 13-4-2 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 11-4-4
282 ΑΡΓ ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ 3-2-0 ΛΑΝΟΥΣ 2-1-3
283 ΑΡΓ ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ 2-2-1 ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΧ 3-1-2
284 ΑΜΕ ΤΟΡΟΝΤΟ 0-0-1 ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣ 3-1-2
285 ΟΥΡ ΡΕΝΤΙΣΤΑΣ 1-1-3 ΠΕΝΙΑΡΟΛ 1-2-3
286 ΠΑΡ ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ 5-3-2 ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ 2-4-4
287 ΑΡΓ ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ 2-2-2 ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ 3-2-0
288 ΠΑΡ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑ 1-4-5 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΣΑΝΤΑΝΙ 4-4-2
289 ΒΡΑ ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ 0-1-0 ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ 1-0-0
290 ΒΡΑ ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ 1-0-0 ΤΖΟΪΝΒΙΛ 1-0-0
291 ΑΡΓ ΟΛΙΜΠΟ 0-4-1 ΝΟΥΕΒΑ ΣΙΚΑΓΟ 3-3-0
292 ΑΡ2 ΟΛ ΜΠΟΪΣ 2-5-1 ΙΝΣΤ. ΚΟΡΔΟΒΑ 4-3-1
293 ΑΡΓ ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ 5-0-1 ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ 1-2-2
294 ΑΜΕ ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ 3-3-0 ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ 2-0-2
295 ΑΡΓ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ 1-3-1 ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ 2-2-2
296 ΑΜΕ ΜΟΝΤΡΕΑΛ 1-1-1 ΝΤΑΛΑΣ 1-1-2
297 ΒΡΑ ΓΚΡΕΜΙΟ 0-1-0 ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ 1-0-0
298 ΒΡ2 Α ΜΠΕ ΣΕ ΝΑΤΑΛ 0-0-1 ΛΟΥΒΕΡΝΤΕΝΣΕ 1-0-0
299 ΒΡ2 ΚΛΑΜΠ ΝΤΕ ΡΕΓΚΑΤΑΣ 1-0-0 ΜΠΑΪΑ 0-1-0
300 ΚΟΔ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ 5-3-2 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ 4-2-4
301 ΑΜΕ ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ 0-3-2 ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ 1-1-3
302 ΑΜΕ ΣΙΑΤΛ 3-0-1 ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ 2-2-1
303 ΑΜΕ ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ 1-3-1 ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΣΙΤΙ 3-2-0
304 ΙΑ2 Β - ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚ. 2-3-2 ΕΧΙΜΕ 4-1-2
305 ΙΑ2 ΜΙΤΟ 3-2-1 ΚΥΟΤΟ ΣΑΝΓΚΑ 4-1-2
306 ΙΑ2 ΟΚΑΪΑΜΑ 2-3-1 ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ 2-1-4
307 ΙΑ2 ΤΟΤΣΙΓΚΙ 1-3-3 ΖΒΑΪΓΕΝ ΚΑΝΑΖΑΒΑ 1-2-3
308 ΙΑ2 ΦΟΥΚΟΥΟΚΑ 5-1-1 ΚΑΜΑΤΑΡΕ ΣΑΝΟΥΚΙ 4-1-1
309 ΙΑ2 ΓΙΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ 5-1-1 ΚΟΥΣΑΤΣΟΥ 3-1-3
310 ΙΑ2 ΟΪΤΑ 1-2-4 ΤΟΚΥΟ ΒΕΡΝΤΙ 3-3-0
311 ΙΑ2 ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ 2-3-1 ΣΑΠΟΡΟ 0-4-3
312 ΝΚΡ ΓΚΟΥΑΝΓΚΤΖΟΥ 1-3-2 ΜΠΟΥΣΑΝ 2-2-1
313 ΙΑ2 ΡΟΑΣΟ ΚΟΥΜΑΜΟΤΟ 0-3-4 ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ 1-3-3
314 ΙΑ2 ΣΙΜΠΑ ΖΕΦ Γ. 4-2-1 ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ. 6-0-2
315 ΚΙΝ ΛΙΑΟΝΙΝΓΚ 2-2-0 ΤΣΟΝΓΚΙΝΓΚ ΛΙΦΑΝ 2-2-1
316 ΚΙΝ ΤΣΑΝΓΚΤΣΟΥΝ ΓΙΑΤΑΙ 0-1-2 ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΙΕ 3-1-0
317 ΙΑ2 ΓΚΙΦΟΥ 3-1-3 ΟΜΙΓΙΑ 2-2-2
318 ΙΤ1 ΕΜΠΟΛΙ 6-7-5 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ 6-6-6
319 ΟΛΔ ΦΙΤΕΣΕ 8-8-1 ΤΣΒΟΛΕ 11-1-5
320 ΡΩΣ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ 8-4-2 ΡΟΣΤΟΦ 8-5-1
321 ΤΟΥ ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ 5-3-8 ΕΣΚΙΣΕΧΙΡΣΠΟΡ 5-8-3
322 ΤΟΥ ΚΑΡΝΤΕΜΙΡ ΚΑΡ. 5-4-7 ΣΙΒΑΣΠΟΡ 8-3-5
323 ΣΚΠ ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ 12-3-3 ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ 7-4-7
324 ΣΚΠ ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ. 11-2-5 ΝΤΑΝΤΙ 7-4-6
325 ΣΚΠ ΣΕΛΤΙΚ 14-2-2 ΙΝΒΕΡΝΕΣ 7-2-9
326 ΚΙΝ ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΞΙΝ 0-0-3 ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ 4-0-2
327 ΛΕΤ ΓΙΕΛΓΚΑΒΑ 1-1-1 ΝΤΟΓΚΑΒΠΙΛΣ 1-1-0
328 ΒΕΔ ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ 8-5-2 ΓΑΝΔΗ 2-6-7
329 ΒΕΔ ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ 10-5-0 ΚΟΡΤΡΑΪΚ 6-1-8
330 ΒΕΔ ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ 8-2-5 ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ 5-4-6
331 ΙΤ1 ΚΙΕΒΟ 4-8-6 ΑΤΑΛΑΝΤΑ 7-8-3
332 ΙΤ1 ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ 6-5-7 ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ 9-5-4
333 ΙΤ1 ΠΑΛΕΡΜΟ 8-6-4 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ 6-4-8
334 ΙΤ1 ΠΑΡΜΑ 5-3-10 ΒΕΡΟΝΑ 7-7-4
335 ΙΤ1 ΤΣΕΖΕΝΑ 3-7-8 ΚΑΛΙΑΡΙ 9-6-3
336 ΡΩΣ Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ 6-3-5 ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ 7-3-4
337 ΣΟ1 ΕΡΕΜΠΡΟ 1-1-2 ΓΚΕΦΛΕ 3-0-2
338 ΣΟ1 ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ 1-0-4 ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ 0-1-3
339 ΓΕ2 ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ 11-4-1 ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ 2-7-7
340 ΓΕ2 ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ 6-8-2 ΜΟΝΑΧΟ 1860 6-5-5
341 ΓΕ2 ΛΕΙΨΙΑ 9-4-3 ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ 6-8-2
342 ΓΕ2 ΜΠΟΧΟΥΜ 4-9-3 ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ 7-3-6
343 ΓΕ2 ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 10-5-1 ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ 10-4-2
344 ΓΕ2 ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ 8-4-4 ΑΑΛΕΝ 8-6-2
345 ΓΕ2 ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ 7-5-4 ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ 9-1-6
346 ΓΕ2 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣ. 4-7-5 ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ 8-2-6
347 ΓΕ2 ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ 8-3-5 ΑΟΥΕ 8-5-3
348 ΟΛΔ ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ 10-2-5 ΧΕΡΕΝΦΕΝ 6-6-5
349 ΠΛΔ ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ 8-3-4 ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 7-4-4
350 ΒΡΑ ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ 0-1-0 ΓΚΟΪΑΣ 0-1-0
351 ΚΥΠ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10-3-2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 8-2-5
352 ΚΥΠ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 10-3-2 ΟΜΟΝΟΙΑ 6-2-7
353 ΚΥΠ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 7-4-4 ΑΠΟΕΛ 4-4-7
354 ΛΕΤ ΣΚΟΝΤΟ ΡΙΓΑ 2-0-0 ΛΙΕΠΑΓΙΑ 0-1-3
355 ΛΚΚ ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ 2-0-0 ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ 0-1-1
356 ΣΟ2 ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ 2-2-0 ΑΣΙΡΙΣΚΑ 2-1-2
357 ΙΣ2 ΧΙΡΟΝΑ 10-6-3 ΓΙΑΓΚΟΣΤΕΡΑ 6-7-6
358 ΔΑΝ ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ 2-7-5 ΒΕΣΤΣΑΕΛΑΝΤ 11-1-3
359 ΣΟ2 ΛΙΟΥΝΓΚΣΚΙΛΕ 4-0-0 ΑΝΓΚΕΛΧΟΛΜΣ 1-2-1
360 ΣΟ2 ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ 0-2-2 ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ 0-2-2
361 ΕΛΛ ΠΑΟΚ 11-4-2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 9-4-4
362 ΡΩΣ ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ 7-3-3 ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ 8-0-5
363 ΣΟ1 ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ 1-1-2 ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ 1-0-3
364 ΣΟ1 ΚΑΛΜΑΡ 2-1-2 ΜΑΛΜΕ 0-2-2
365 ΦΙΝ ΓΙΑΡΟ 1-2-2 ΚΟΤΚΑ 3-2-0
366 ΦΙΝ ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ 5-0-0 ΕΛΣΙΝΚΙ 1-2-1
367 ΦΙ2 ΜΙΚΕΛΙΝ 1-0-1 ΟΥΛΟΥ 1-0-0
368 ΦΙ2 ΤΖΑΖ 1-0-0 ΧΑΚΑ 1-1-0
369 ΑΥ1 ΑΛΤΑΧ 11-3-3 ΓΚΡΟΝΤΙΓΚ 10-3-4
370 ΑΥ1 ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ 10-4-3 ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ 12-3-2
371 ΑΥ1 ΡΙΝΤ 7-5-5 ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ 8-7-2
372 ΑΥ1 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 12-1-4 ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ 10-2-5
373 ΑΥ1 ΤΡΕΝΚΒ. ΑΝΤΜΙΡΑ 3-8-6 ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ 6-4-7
374 ΙΣ2 ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 12-5-2 ΣΑΡΑΓΟΣΑ 7-8-4
375 ΙΣ2 ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 7-7-5 ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ 11-4-4
376 ΙΣ2 ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ 12-6-1 ΤΕΝΕΡΙΦΗ 12-5-2
377 ΝΟ1 ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ 1-1-2 ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ 3-1-1
378 ΠΛΔ ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ 8-3-4 ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ 3-8-4
379 ΑΓΔ ΠΡΕΣΤΟΝ 13-9-1 ΣΟΥΙΝΤΟΝ 7-5-11
380 ΑΡ2 ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ 5-1-1 ΣΑΝΤΑΜΑΡΙΝΑ 2-2-4
381 ΙΣΔ ΧΑΠΟΕΛ ΙΡΟΝΙ Κ.Σ. 9-6-2 ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΙΡ-ΣΙΒΑ 6-7-4
382 ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ 12-3-1 ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ 3-1-12
383 ΕΛΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15-1-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 8-7-2
384 ΑΡΓ ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ 5-0-1 ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ 1-3-2
385 ΑΡ2 ΣΠ. ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ 4-4-0 ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝ 4-2-2
386 ΙΣ2 ΜΠΕΤΙΣ 13-3-3 ΑΛΚΟΡΚΟΝ 6-8-5
387 ΟΥΡ ΑΤΕΝΑΣ 2-1-2 ΝΤΙΦΕΝΣΟΡ ΣΠ. 2-1-2
388 ΟΥΡ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ ΓΟΥΟΝ. 2-1-2 ΤΑΚΟΥΑΡΕΜΠΟ 2-1-2
389 ΟΥΡ ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ 3-1-1 ΣΟΥΝΤ ΑΜΕΡΙΚΑ 0-4-1
390 ΟΥΡ ΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ 2-0-3 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΔ 3-0-2
391 ΟΥΡ ΡΑΣΙΝΓΚ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ 2-0-4 ΦΕΝΙΞ 3-1-2
392 ΟΥΡ ΣΕΡΟ 4-2-1 ΝΑΣΙΟΝΑΛ 2-2-3
393 ΑΡ2 ΜΠΟΚΑ ΟΥΝΙΔΟΣ 4-3-1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑ 3-2-2
394 ΙΤ1 ΜΙΛΑΝ 8-5-5 ΤΟΡΙΝΟ 7-5-6
395 ΑΡΓ ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖ. 2-2-2 ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ 2-1-2
396 ΒΡΑ ΑΒΑΪ 0-1-0 ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ 1-0-0
397 ΒΡΑ ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 1-0-0 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ 0-1-0
398 ΒΡΑ ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ 1-0-0 ΣΑΝΤΟΣ 0-1-0
399 ΒΡΑ ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ 1-0-0 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ 0-0-1
400 ΙΣ2 ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 8-5-6 ΜΑΓΙΟΡΚΑ 10-5-4
401 ΑΡ2 ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙ 4-3-1 ΑΤΛ.ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ 1-5-2
402 ΚΟΔ ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ 4-4-2 ΤΖΟΥΝΙΟΡ 4-3-3
403 ΑΜΕ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ 3-2-0 ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝ. 4-2-0
404 ΑΡΓ ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ 5-1-0 ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ 2-1-3
405 ΑΡΓ ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ 2-3-1 ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ 0-2-3
406 ΒΡΑ ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ 0-0-1 ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ 0-1-0
407 ΒΡΑ ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ 1-0-0 ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ 1-0-0
408 ΚΟΔ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ 6-4-0 ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ 4-5-1
409 ΠΑΡ ΡΟΥΜΠΙΟ ΝΟΥ 3-4-3 ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣ. 2-1-7
410 ΠΑΡ ΣΠ. ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ 0-3-7 ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ 1-1-8
411 ΑΜΕ ΣΑΝ ΧΟΣΕ 3-0-1 ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ 2-1-2
412 ΑΡ2 ΜΑΡ ΝΤΕΛ ΠΛΑΤΑ 3-2-3 ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ 3-4-0
413 ΑΡ2 ΣΠΟΡΤ. ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ 1-4-3 ΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ 3-4-1
414 ΜΕΔ ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ 5-2-1 ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ 4-1-3
415 ΑΡΓ ΤΙΓΚΡΕ 4-1-0 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ 1-1-4
416 ΚΟΔ ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ 6-2-2 ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ 4-4-2
417 ΜΕΔ ΚΕΡΕΤΑΡΟ 5-0-3 ΠΑΤΣΟΥΚΑ 4-2-2
418 ΝΚΡ ΟΥΛΣΑΝ 2-3-1 ΠΟΧΑΝΓΚ 2-2-2
419 ΟΛΔ ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ 4-3-10 ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΤΣΑΠ 9-5-5
420 ΔΑΝ ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ 8-1-6 ΧΟΜΠΡΟ 6-4-5
421 ΟΛΔ ΡΟΝΤΑ 11-3-5 ΕΜΕΝ 6-3-10
422 ΟΛΔ ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 17-0-2 ΦΟΛΕΝΤΑΜ 7-3-9
423 ΔΑΝ ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ 0-5-9 ΡΑΝΤΕΡΣ 5-5-5
424 ΝΟ2 ΣΑΝΤΝΕΣ 3-1-0 ΣΟΓΚΝΤΑΛ 0-2-2
425 ΝΟ1 ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ 1-2-1 ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ 2-2-0
426 ΝΟ1 ΤΡΟΜΣΟ 0-1-3 ΟΝΤ 1-1-2
427 ΑΓΔ ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ 15-5-3 ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ 5-5-13
428 ΕΛΒ ΒΑΝΤΟΥΖ 3-5-9 ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ 8-5-3
429 ΕΛΒ ΛΟΥΚΕΡΝΗ 4-8-4 ΖΥΡΙΧΗ 5-4-8
430 ΕΛΒ ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ 7-6-4 ΑΑΡΑΟΥ 7-9-1
431 ΕΛΒ ΣΙΟΝ 7-4-6 ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ 4-6-7
432 ΕΛΒ ΤΟΥΝ 10-5-2 ΒΑΣΙΛΕΙΑ 4-1-12
433 ΟΛΔ ΜΠΡΕΝΤΑ 3-5-9 ΦΕΝΛΟ 8-7-4
434 ΔΑΝ ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ 11-2-2 ΟΝΤΕΝΣΕ 8-1-6
435 ΛΕΤ ΣΠΑΡΤΑΚΣ 1-2-1 ΓΚΙΛΜΠΕΝ 4-0-0
436 ΡΩΣ ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ 8-3-3 ΚΟΥΜΠΑΝ 7-5-2
437 ΦΙΝ ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ 3-1-0 ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ 1-1-2
438 ΦΙΝ ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ ΙΦΚ 2-1-0 ΚΟΥΟΠΙΟ 2-1-1
439 ΦΙ2 ΕΚΕΝΑΣ 0-2-0 ΤΟΥΡΚΟΥ 0-1-0
440 ΕΣΘ ΠΑΪΝΤΕ ΛΙΝΑΜ. 0-0-5 ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ 3-2-0
441 ΙΤ1 ΛΑΤΣΙΟ 12-1-5 ΡΟΜΑ 4-6-8
442 ΛΕΤ ΒΕΝΤΣΠΙΛΣ 1-2-0 ΜΕΤΑ 1-0-1
443 ΝΟ1 ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ 1-2-1 ΒΙΚΙΝΓΚ 2-0-2
444 ΝΟ1 ΣΤΑΜΠΑΕΚ 3-1-0 ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ 1-0-3
445 ΝΟ2 ΑΣΑΝΕ 1-2-1 ΣΤΡΟΜΕΝ 3-1-0
446 ΝΟ2 ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ 1-3-1 ΜΠΑΕΡΟΥΜ 2-1-1
447 ΝΟ2 ΜΠΡΙΝΕ 1-1-2 ΧΟΝΤ 1-1-2
448 ΝΟ2 ΝΕΣΤ ΣΟΤΡΑ 1-0-3 ΧΟΝΕΦΟΣ 5-0-0
449 ΝΟ2 ΡΑΝΧΑΪΜ 1-2-1 ΓΙΕΡΒ 1-3-0
450 ΝΟ2 ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ 1-3-1 ΦΟΛΟ 1-1-2
451 ΠΛΔ ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ 6-3-6 ΜΠΕΛΣΑΤΟΦ 10-2-3
452 ΔΑΝ ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ 15-0-0 ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ 7-2-5
453 ΙΣΛ ΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ 1-0-1 ΒΕΣΤΜΑΝΑΕΪΑΡ 2-0-0
454 ΣΟ1 ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ 0-1-3 ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ 1-1-2
455 ΣΟ1 ΧΑΚΕΝ 1-1-2 ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ 3-1-0
456 ΣΟ1 ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ 2-1-1 ΧΑΜΑΡΜΠΙ 3-2-0
457 ΤΟΥ ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ 5-8-3 ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ 7-4-5
458 ΤΟΥ Ι. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΣΕΧΙΡ 8-7-1 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 3-4-9
459 ΣΟ1 ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ 3-0-1 ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ 2-2-0
460 ΣΟ2 ΜΙΑΛΜΠΙ 0-1-4 ΒΑΡΝΑΜΟ 1-4-0
461 ΡΩΣ ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ 10-1-3 ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ 4-4-5
462 ΙΣΔ ΜΑΚΑΜΠΙ Π. ΤΙΚΒΑ 5-5-7 ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ 8-6-3
463 ΙΣΔ ΜΠΕΪΤΑΡ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ 5-7-5 ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ 4-6-7
464 ΝΟ1 ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ 2-0-2 ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ 0-2-2
465 ΝΟ1 ΣΤΑΡΤ 2-1-1 ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 1-2-1
466 ΙΣΛ ΒΑΛΟΥΡ 1-0-1 ΦΙΟΛΝΙΡ 1-0-0
467 ΙΣΛ ΚΕΦΛΑΒΙΚ 0-1-1 ΦΙΛΚΙΡ 0-1-0
468 ΤΟΥ ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ 9-3-4 ΡΙΖΕΣΠΟΡ 7-3-6
469 ΚΙΝ ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒΕΡ. 4-3-0 ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ Ρ&Φ 1-1-3

 

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

GOOGLE TRANSLATE