www.bet-vag.gr

Το Aπόλυτο Site

  • Μεγαλύτερο μέγεθος γραμματοσειράς
  • Προκαθορισμένο μέγεθος γραμματοσειράς
  • Μικρότερο μέγεθος γραμματοσειράς


powered by Agones.gr - Στοιχημα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΟΜΑΔΩΝ

Εκτύπωση

 

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

 

ΚωδΔιορΓηπεδούχος1-X-2Φιλοξενούμενη1-X-2
100 ΚΥΠ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ 4-0-1 ΑΠΟΕΛ 0-0-4
101 ΓΕ2 ΜΠΟΧΟΥΜ 0-6-1 ΑΑΛΕΝ 4-3-0
102 ΓΕ2 ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ 0-1-0 ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ 4-1-1
103 ΔΑΝ ΒΕΣΤΣΑΕΛΑΝΤ 3-2-1 ΡΑΝΤΕΡΣ 3-2-2
104 ΓΑ2 ΑΖΑΞΙΟ 3-2-2 ΑΝΖΕ 5-1-1
105 ΓΑ2 ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ 3-2-2 ΜΠΡΕΣΤ 1-5-1
106 ΓΑ2 ΓΚΑΖΕΛΕΚ 5-0-2 ΛΑΒΑΛ 1-5-1
107 ΓΑ2 ΚΛΕΡΜΟΝ 3-2-1 ΑΡΛ 5-2-0
108 ΓΑ2 ΚΡΕΤΕΪΓ 2-3-1 ΝΙΜ 3-2-1
109 ΓΑ2 ΝΙΟΡ 3-3-1 ΤΟΥΡ 7-0-0
110 ΓΑ2 ΝΤΙΖΟΝ 6-0-0 ΟΡΛΕΑΝ 3-2-2
111 ΓΑ2 ΟΣΕΡ 2-2-3 ΣΑΤΟΡΟΥ 3-2-1
112 ΟΛ2 ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ 4-0-3 ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ 5-0-1
113 ΟΛ2 ΡΟΝΤΑ 5-1-0 ΑΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ 5-0-2
114 ΟΛ2 ΤΕΛΣΤΑΡ 4-1-2 ΕΜΕΝ 2-0-3
115 ΟΛ2 ΦΕΝΛΟ 4-1-1 ΦΟΛΕΝΤΑΜ 0-1-5
116 ΟΛ2 ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 6-0-0 ΓΙΟΝΓΚ ΤΒΕΝΤΕ 3-1-2
117 ΟΛ2 ΦΟΡΤ. ΣΙΤΑΡΝΤ 0-0-6 ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΤΣΑΠ 3-1-2
118 ΓΑ1 ΜΕΤΣ 4-2-0 ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ 0-4-3
119 ΓΕ2 ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ 5-2-0 ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 1-5-0
120 ΙΤ2 ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ 4-3-0 ΛΙΒΟΡΝΟ 3-1-2
121 ΑΓΤ ΚΑΡΝΤΙΦ 6-0-2 ΡΕΝΤΙΝΓΚ 5-2-1
122 ΑΓΤ ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ 4-3-1 ΦΟΥΛΑΜ 5-2-1
123 ΙΣ1 ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 2-2-1 ΕΣΠΑΝΙΟΛ 3-2-0
124 ΒΡ2 ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΑΤΑΛ 7-3-8 ΝΑΟΥΤΙΚΟ 9-5-4
125 ΧΙΛ ΑΝΤΟΦΑΓΑΣΤΑ 2-3-2 ΚΟΜΠΡΕΛΟΑ 5-0-2
126 ΒΡ2 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ 9-3-6 ΠΑΡΑΝΑ 10-4-4
127 ΑΡΓ ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ 2-3-2 ΚΙΛΜΕΣ 5-3-0
128 ΧΙΛ ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ 4-0-3 ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ 5-0-2
129 ΜΕΞ ΜΟΝΑΡΚΑΣ 1-1-5 ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ 4-2-1
130 ΜΕΞ ΤΙΧΟΥΑΝΑ 3-3-2 ΛΕΟΝ --
131 ΙΑΠ ΒΕΝΤ. ΚΟΦΟΥ 6-5-4 ΧΙΡΟΣΙΜΑ 5-5-5
132 ΙΑΠ ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ 8-4-3 ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜAΡΙΝΟΣ 5-4-6
133 ΙΑΠ ΚΑΣΙΜΑ 6-3-6 ΚΑΒΑΣΑΚΙ 7-2-6
134 ΙΑΠ ΟΥΡΑΒΑ 10-4-1 ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ 5-3-7
135 ΙΑΠ ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ 0-3-12 ΤΟΣΟΥ 7-0-8
136 ΙΑΠ ΟΜΙΓΙΑ 4-2-9 ΚΑΣΙΒΑ 7-4-4
137 ΙΑΠ ΣΕΝΤΑΪ 5-5-5 ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ 8-4-3
138 ΙΑΠ ΣΙΜΙΖΟΥ 6-1-8 ΝΑΓΚΟΓΙΑ 4-2-9
139 ΙΑΠ ΤΟΚΥΟ 8-4-3 ΝΙΙΓΚΑΤΑ 7-3-5
140 ΡΩΣ ΟΥΡΑΛ 2-1-6 ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ 2-2-2
141 ΡΩΣ ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 0-2-4 ΡΟΣΤΟΦ 5-3-0
142 ΤΟΥ ΡΙΖΕΣΠΟΡ 0-3-1 Ι. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΣΕΧΙΡ 1-3-0
143 ΓΕ2 ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ 2-2-2 ΜΟΝΑΧΟ 1860 4-1-2
144 ΓΕ2 ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ 0-3-3 ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ 4-1-2
145 ΑΓΤ ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ 3-3-2 ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ. 1-4-3
146 ΣΤΣ ΧΑΡΤΣ 6-0-0 ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ 0-1-5
147 ΓΑ2 ΧΑΒΡΗ 4-2-0 ΣΟΣΟ 0-2-4
148 ΡΩΣ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ 4-1-2 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ 2-1-2
149 ΙΤ2 ΑΒΕΛΙΝΟ 4-2-1 ΒΑΡΕΖΕ 5-2-0
150 ΙΤ2 ΒΙΡΤΟΥΣ ΛΑΝΤΣΙΑΝΟ 4-2-1 ΚΡΟΤΟΝΕ 5-0-1
151 ΙΤ2 ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ 3-2-2 ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ 3-4-0
152 ΙΤ2 ΜΟΝΤΕΝΑ 2-4-1 ΠΕΣΚΑΡΑ 3-2-2
153 ΙΤ2 ΜΠΑΡΙ 2-2-2 ΤΡΑΠΑΝΙ 4-2-1
154 ΙΤ2 ΜΠΡΕΣΙΑ 2-3-2 ΚΑΡΠΙ 2-3-2
155 ΙΤ2 ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ 4-2-1 ΤΕΡΝΑΝΑ 2-2-3
156 ΙΤ2 ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ 4-2-0 ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ 4-2-1
160 ΙΤ2 ΣΠΕΤΣΙΑ 5-1-1 ΜΠΟΛΟΝΙΑ 2-2-3
161 ΚΥΠ ΟΜΟΝΟΙΑ 2-0-2 ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-3-2
162 ΤΟΥ ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ 2-2-0 ΜΕΡΣΙΝ ΙΝΤΜΑΝ ΓΙΟΥΡΝΤΟΥ 2-1-1
163 ΓΕ1 ΑΝΝΟΒΕΡΟ 4-0-1 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ 2-2-1
164 ΓΕ1 ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ 3-3-0 ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ 2-2-1
165 ΓΕ1 ΜΑΪΝΤΖ 2-2-1 ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ 3-2-1
166 ΓΕ1 ΜΠΑΓΕΡΝ 6-0-0 ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ 1-3-1
167 ΓΕ1 ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 3-2-1 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ 4-0-1
168 ΓΕ1 ΣΑΛΚΕ 3-2-0 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ 2-1-2
169 ΑΓΠ ΕΒΕΡΤΟΝ 1-2-2 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ 1-2-2
170 ΑΓΠ ΛΕΣΤΕΡ 1-3-1 ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ 2-2-1
171 ΑΓΠ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ 3-1-1 ΣΟΥΟΝΣΙ 2-2-1
172 ΑΓΠ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ 2-2-1 ΚΠΡ 5-0-0
173 ΑΓΠ ΣΤΟΟΥΚ 2-1-2 ΜΠΕΡΝΛΙ 3-2-0
174 ΑΓΠ ΤΣΕΛΣΙ 5-0-0 ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ 2-1-2
175 ΑΓΤ ΓΟΥΙΓΚΑΝ 2-5-1 ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ 2-1-5
176 ΑΓΤ ΓΟΥΛΒΣ 5-2-1 ΝΟΤΙΓΧΑΜ 2-4-2
177 ΑΓΤ ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ 5-3-0 ΝΤΕΡΜΠΙ 2-2-4
178 ΑΓΤ ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ 4-3-1 ΛΙΝΤΣ 5-2-1
179 ΑΓΤ ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ 1-1-6 ΜΠΟΛΤΟΝ 7-0-1
180 ΑΓΤ ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ 5-1-2 ΙΠΣΟΥΙΤΣ 2-4-2
181 ΑΓΤ ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ 3-4-1 ΜΠΡΑΪΤΟΝ 4-3-1
182 ΑΓΤ ΡΟΔΕΡΑΜ 3-2-3 ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ 3-4-1
183 ΑΓΤ ΤΣΑΡΛΤΟΝ 4-4-0 ΜΙΛΓΟΥΟΛ 4-3-1
184 ΑΓ1 ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ 2-2-4 ΚΟΒΕΝΤΡΙ 5-3-0
185 ΑΓ1 ΚΡΟΟΥΛΙ 4-1-3 ΣΚΑΝΘΟΡΠ 4-2-2
186 ΑΓ1 ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ 0-3-5 ΚΡΟΥ 5-2-1
187 ΑΓ1 ΜΙΛΤ. ΚΕΪΝΣ ΝΤΟΝΣ 5-1-1 ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ 4-2-2
188 ΑΓ1 ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ 2-1-5 ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ 6-2-0
189 ΑΓ1 ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ 6-2-0 ΠΡΕΣΤΟΝ 3-1-4
190 ΑΓ1 ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ 3-2-3 ΓΕΟΒΙΛ 5-1-2
191 ΑΓ1 ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ 4-2-2 ΣΟΥΙΝΤΟΝ 2-2-4
192 ΑΓ1 ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ 3-2-3 ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ 3-0-4
193 ΑΓ1 ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ. 4-1-2 ΟΛΝΤΑΜ 2-5-1
194 ΑΓ1 ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ 3-3-2 ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ 2-3-3
195 ΑΓ1 ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ ΤΑΟΥΝ 4-4-0 ΓΟΥΟΛΣΟΛ 4-3-1
196 ΑΓ2 ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ 5-1-2 ΚΕΜΠΡΙΤΖ 3-3-2
197 ΑΓ2 ΕΞΕΤΕΡ 2-4-2 ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ 4-2-2
198 ΑΓ2 ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ 4-1-3 ΠΛΙΜΟΥΘ 4-2-2
199 ΑΓ2 ΜΠΕΡΙ 7-0-1 ΝΙΟΥΠΟΡΤ Κ. 3-3-2
200 ΑΓ2 ΜΠΕΡΤΟΝ 5-1-2 ΛΟΥΤΟΝ 1-3-4
201 ΑΓ2 ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ 4-1-3 ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ 4-3-1
202 ΑΓ2 ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ 2-0-6 ΚΑΡΛΑΪΛ 6-1-1
203 ΑΓ2 ΟΞΦΟΡΝΤ 3-2-3 ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ 4-2-2
204 ΑΓ2 ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ 5-2-1 ΜΟΡΚΑΜ 4-0-4
205 ΑΓ2 ΤΡΑΝΜΙΡ 1-4-3 ΣΑΟΥΘΕΝΤ 3-1-4
206 ΑΓ2 ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ 3-3-2 ΓΟΥΙΚΟΜ 1-2-5
207 ΑΓ2 ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ 1-3-4 ΓΙΟΡΚ 3-3-2
208 ΑΥ1 ΓΚΡΟΝΤΙΓΚ 2-3-2 ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ 2-2-3
209 ΑΦΚ ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ 5-3-2 ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ 4-4-2
210 ΑΦΚ ΓΟΥΕΛΪΝΓΚ Γ. 3-6-1 ΧΑΛΙΦΑΞ 4-3-3
211 ΑΦΚ ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ 4-3-2 ΜΠΑΡΝΕΤ 1-2-7
212 ΑΦΚ ΛΙΝΚΟΛΝ 4-3-3 ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤ 6-2-1
213 ΑΦΚ ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ 6-4-0 ΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝ 8-0-2
214 ΑΦΚ ΝΟΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ 4-2-3 ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ 4-3-2
215 ΑΦΚ ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ 5-0-4 ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ 1-5-4
216 ΑΦΚ ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ 5-2-3 ΙΣΤΛΙΧ 4-3-1
217 ΑΦΚ ΡΕΞΑΜ 4-2-3 ΟΛΤΡΙΝΧΑΜ 6-2-2
218 ΑΦΚ ΤΕΛΦΟΡΝΤ 2-2-6 ΜΠΡΕΪΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ 8-0-2
219 ΑΦΚ ΤΟΡΚΙ 5-3-1 ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ 2-5-3
220 ΑΦΚ ΤΣΕΣΤΕΡ 6-1-3 ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ 3-4-3
221 ΙΣ1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 4-1-0 ΜΑΛΑΓΑ 2-1-2
222 ΙΣ2 ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ 4-2-0 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 3-2-1
223 ΙΣ2 ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ 1-2-3 ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ 4-1-1
224 ΣΚΠ ΙΝΒΕΡΝΕΣ 5-2-0 ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ 5-1-1
225 ΣΚΠ ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ. 5-1-0 ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ 2-2-2
226 ΣΚΠ ΣΕΛΤΙΚ 4-1-1 ΝΤΑΝΤΙ 1-1-4
227 ΣΚΠ ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ 2-0-4 ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ 4-2-1
228 ΣΚΠ ΧΑΜΙΛΤΟΝ 3-2-1 ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ 3-1-2
229 ΣΤΣ ΑΛΟΑ 2-1-3 ΦΟΛΚΕΡΚ 3-2-1
230 ΣΤΣ ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ 1-1-4 ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ 4-2-0
231 ΣΤΣ ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ 2-2-2 ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ 3-0-3
232 ΣΚ1 ΜΟΡΤΟΝ 5-0-1 ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ 5-0-1
233 ΣΚ1 ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ 3-2-1 ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ 3-2-1
234 ΣΚ1 ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ 2-3-1 ΜΠΡΕΧΙΝ 2-2-2
235 ΣΚ1 ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ 3-2-1 ΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ 3-2-1
236 ΣΚ1 ΦΟΡΦΑΡ 5-1-0 ΕΪΡ 2-1-3
237 ΣΚ2 ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ 4-0-2 ΚΛΑΪΝΤ 2-1-3
238 ΣΚ2 ΙΣΤ ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ 2-0-3 ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ 2-2-2
239 ΣΚ2 ΙΣΤ ΦΑΪΦ 1-3-2 ΕΛΓΚΙΝ 4-2-0
240 ΣΚ2 ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ 4-0-2 ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ 1-2-2
241 ΣΚ2 ΜΠΕΡΓΟΥΙΚ 1-3-2 ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ 2-3-1
242 ΟΛ2 ΑΚΙΛΙΖ 29 1-1-4 ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ 4-3-0
243 ΓΑ1 ΜΠΑΣΤΙΑ 2-3-2 ΛΥΩΝ 2-2-1
244 ΔΑΝ ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ 2-4-1 ΧΟΜΠΡΟ 2-3-2
245 ΡΩΣ ΖΕΝΙΤ 5-1-1 ΚΟΥΜΠΑΝ 1-4-2
246 ΕΛΒ ΣΙΟΝ 3-2-2 ΖΥΡΙΧΗ 2-1-4
247 ΒΕΛ ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ 3-2-2 ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ 0-4-4
248 ΙΣ1 ΕΪΜΠΑΡ 1-3-1 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 1-0-4
249 ΙΣ2 ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ 4-2-0 ΓΙΑΓΚΟΣΤΕΡΑ 3-2-1
250 ΙΤ1 ΑΤΑΛΑΝΤΑ 1-2-2 ΡΟΜΑ 2-1-2
251 ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ 3-1-0 ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ 1-3-0
252 ΙΣ2 ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 0-3-3 ΣΑΡΑΓΟΣΑ 2-2-2
253 ΑΓΠ ΑΡΣΕΝΑΛ 2-3-0 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. 2-3-0
254 ΑΥ1 ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ 2-3-2 ΤΡΕΝΚΒ. ΑΝΤΜΙΡΑ 3-2-2
255 ΑΥ1 ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ 1-2-4 ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ 2-0-5
256 ΑΥ1 ΡΙΝΤ 2-2-3 ΑΛΤΑΧ 1-4-2
257 ΓΕ1 ΚΟΛΩΝΙΑ 1-2-2 ΧΕΡΤΑ 4-1-0
258 ΟΛΛ ΑΛΚΜΑΑΡ 1-3-2 ΦΙΤΕΣΕ 4-0-2
259 ΟΛΛ ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ 2-1-3 ΜΠΡΕΝΤΑ 4-1-1
260 ΣΤΣ ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ 4-1-1 ΡΕΪΘ ΡΟΒΕΡΣ 2-1-3
261 ΒΡ2 ΜΠΟΑ 12-2-4 ΟΕΣΤΕ 10-5-3
262 ΒΡ2 ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ 10-7-1 ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ 7-5-6
263 ΒΡ2 ΤΖΟΪΝΒΙΛ 14-3-1 ΛΟΥΒΕΡΝΤΕΝΣΕ 12-3-3
264 ΔΑΝ ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ 4-1-2 ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ 6-1-0
265 ΟΛΛ ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ 3-1-3 ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ 3-2-1
266 ΒΕΛ ΓΑΝΔΗ 4-2-2 ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ 3-3-1
267 ΒΕΛ ΛΟΚΕΡΕΝ 6-1-1 ΒΕΣΤΕΡΛΟ 4-2-2
268 ΒΕΛ ΜΟΥΣΚΡΟΝ ΠΕΡΟΥΒΕΛΤΖ 3-2-3 ΛΙΡΣ 6-1-1
269 ΓΑ1 ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ 2-0-5 ΡΕΝ 3-3-1
270 ΓΑ1 ΛΟΡΙΑΝ 1-1-4 ΛΑΝΣ 4-1-2
271 ΓΑ1 ΜΟΝΑΚΟ 2-2-2 ΚΑΕΝ 2-3-2
272 ΓΑ1 ΝΙΣ 3-1-3 ΡΕΜΣ 3-2-1
273 ΕΛΒ ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ 3-1-3 ΛΟΥΚΕΡΝΗ 5-1-1
274 ΙΣ1 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 4-0-1 ΣΕΒΙΛΛΗ 2-0-3
275 ΙΣ2 ΤΕΝΕΡΙΦΗ 3-2-1 ΜΑΓΙΟΡΚΑ 4-0-2
276 ΧΙΛ ΟΥΝ. ΤΣΙΛΕ 7-0-0 ΜΠΑΡΝΕΤΣΕΑ 4-1-2
277 ΒΡ2 ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ 10-5-3 ΑΒΑΪ 7-4-7
278 ΒΕΛ ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ 4-3-0 ΒΑΑΣΛΑΝΤ ΜΠΕΒΕΡΕΝ 6-1-1
279 ΙΤ1 ΛΑΤΣΙΟ 4-0-1 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ 1-1-4
280 ΟΛΛ ΑΓΙΑΞ 4-1-1 ΧΕΡΕΝΦΕΝ 2-3-1
281 ΟΛΛ ΒΙΛΕΜ 3-1-2 ΕΞΕΛΣΙΟΡ 3-3-0
282 ΠΟΚ ΜΠΕΝΦΙΚΑ 4-1-0 ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ 2-1-2
283 ΑΡΓ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ 3-2-3 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ 3-2-2
284 ΧΙΛ ΑΡΙΚΑ 4-2-1 ΙΚΙΚΕ 4-2-1
285 ΙΣ1 ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 1-1-3 ΣΟΣΙΕΔΑΔ 3-2-0
286 ΒΡΑ ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ 13-0-4 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ 7-5-5
287 ΧΙΛ ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ 6-1-0 ΝΙΟΥΜΠΛΕΝΣΕ 3-3-1
288 ΑΡΓ ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ 4-3-0 ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ 3-3-2
289 ΑΡΓ ΟΛΙΜΠΟ 3-1-3 ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ 6-0-2
290 ΒΡΑ ΜΠΑΪΑ 5-4-8 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 10-3-4
291 ΒΡ2 ΣΑΜΠΑΪΟ ΚΟΡΡΕΑ 7-9-2 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ 9-4-5
292 ΜΕΞ ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ 5-1-1 ΑΤΛΑΣ 3-1-3
293 ΜΕΞ ΠΟΥΕΜΠΛΑ 1-5-2 ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ 2-4-2
294 ΑΡΓ ΛΑΝΟΥΣ 5-3-0 ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ 3-3-2
295 ΜΕΞ ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ 2-3-2 ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ 3-4-0
296 ΜΕΞ ΤΙΓΚΡΕΣ 4-1-2 ΤΟΛΟΥΚΑ 2-2-3
297 ΜΕΞ ΠΑΤΣΟΥΚΑ 3-2-2 ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ 3-4-1
298 ΜΕΞ ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 3-4-0 ΚΕΡΕΤΑΡΟ 4-0-3
299 ΡΩΣ ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ 3-1-2 ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ 3-1-2
300 ΙΣ1 ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 1-1-3 ΘΕΛΤΑ 0-3-2
301 ΙΣ2 ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 4-2-0 ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 1-3-2
302 ΙΤ1 ΤΟΡΙΝΟ 2-3-1 ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ 2-2-1
303 ΟΛΛ ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ 4-1-0 ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 2-0-4
304 ΤΟΥ ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ 2-1-1 ΚΑΡΝΤΕΜΙΡ ΚΑΡΑΜΠΟΚ 4-0-0
305 ΤΟΥ ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ 2-2-0 ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ 2-1-1
306 ΝΟΚ ΜΟΛΝΤΕ 12-2-1 ΟΝΤ --
307 ΓΕ2 ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ 1-4-1 ΑΟΥΕ 4-3-0
308 ΓΕ2 ΛΕΙΨΙΑ 4-3-0 ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ 4-2-0
309 ΓΕ2 ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ 3-1-2 ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ 0-3-3
310 ΕΛΒ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 5-2-1 ΑΑΡΑΟΥ 1-6-0
311 ΕΛΒ ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ 4-2-1 ΒΑΝΤΟΥΖ 4-2-2
312 ΣΚΠ ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ 3-1-2 ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ 3-0-3
313 ΓΑ1 ΝΑΝΤ 3-3-1 ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ 2-1-3
314 ΔΑΝ ΟΝΤΕΝΣΕ 2-2-2 ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ 2-2-2
315 ΡΩΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ 0-2-5 ΑΜΚΑΡ 4-2-0
316 ΑΓΠ ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ 1-1-3 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ 3-0-2
317 ΒΕΛ ΟΣΤΑΝΔΗ 2-3-3 ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ 2-1-5
318 ΟΛΛ ΤΣΒΟΛΕ 5-1-0 ΤΒΕΝΤΕ 1-3-2
319 ΟΛΛ ΧΕΡΑΚΛΕΣ 1-0-5 ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ 3-3-0
320 ΟΛ2 ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ. 3-2-1 ΟΣ 3-1-3
321 ΙΤ1 ΒΕΡΟΝΑ 2-2-1 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ 2-2-1
322 ΙΤ1 ΝΑΠΟΛΙ 3-1-1 ΚΑΛΙΑΡΙ 3-1-2
323 ΙΤ1 ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ 4-1-1 ΚΙΕΒΟ 4-0-1
324 ΙΤ1 ΠΑΡΜΑ 1-0-4 ΕΜΠΟΛΙ 2-3-0
325 ΙΤ1 ΤΣΕΖΕΝΑ 1-3-1 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ 1-3-1
326 ΤΟΥ ΕΣΚΙΣΕΧΙΡΣΠΟΡ 1-1-2 ΚΑΪΣΕΡΙ ΕΡΣΙΓΕΣΠΟΡ 0-4-0
327 ΓΕ1 ΑΜΒΟΥΡΓΟ 1-2-2 ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ 3-2-1
328 ΕΛΒ ΤΟΥΝ 5-1-1 ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ 3-1-2
329 ΑΥ1 ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ 2-2-3 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 2-1-4
330 ΡΩΣ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ 2-2-0 Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ 4-1-3
331 ΟΛΛ ΟΥΤΡΕΧΤΗ 3-1-2 ΚΑΜΠΟΥΡ 1-4-1
332 ΑΓΠ ΧΑΛ 1-2-2 ΤΟΤΕΝΑΜ 1-2-2
333 ΓΑ1 ΜΟΝΠΕΛΙΕ 4-0-2 ΤΟΥΛΟΥΖ 5-0-2
334 ΔΑΝ ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ 5-1-1 ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ 1-4-2
335 ΙΣ1 ΛΕΒΑΝΤΕ 1-0-4 ΒΑΛΕΝΘΙΑ 1-2-2
336 ΙΣ2 ΜΙΡΑΝΤΕΣ 2-2-2 ΛΕΓΚΑΝΕΣ 4-2-0
337 ΙΣ2 ΧΙΡΟΝΑ 4-0-2 ΟΥΕΛΒΑ 2-2-2
338 ΓΕ1 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ 1-1-3 ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ 5-0-1
339 ΒΕΛ ΓΚΕΝΚ 3-4-1 ΜΑΛΙΝ 5-1-1
340 ΙΤ2 ΚΑΤΑΝΙΑ 4-2-1 ΛΑΤΙΝΑ 2-5-0
341 ΤΟΥ ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ 1-2-1 ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ 2-2-0
342 ΙΣ2 ΜΠΕΤΙΣ 4-1-1 ΑΛΑΒΕΣ 2-3-1
343 ΔΑΝ ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ 7-0-0 ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ 2-3-1
344 ΙΣ1 ΕΛΤΣΕ 1-1-3 ΚΟΡΔΟΒΑ 3-2-0
345 ΙΣ2 ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 1-1-4 ΟΣΑΣΟΥΝΑ 3-3-0
346 ΜΕΞ ΠΟΥΜΑΣ 0-5-2 ΜΟΝΤΕΡΕΪ 4-0-3
347 ΝΟΔ ΜΠΡΑΝ 4-1-10 ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ 4-5-6
348 ΑΜΕ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ 10-4-3 ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ 9-2-6
349 ΒΕΛ ΚΟΡΤΡΑΪΚ 3-1-4 ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ 4-2-2
350 ΒΡΑ ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ 13-2-2 ΓΚΟΪΑΣ 10-4-3
351 ΒΡΑ ΣΑΝΤΟΣ 9-3-5 ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ 5-4-8
352 ΒΡΑ ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ 9-5-3 ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ 8-3-6
353 ΒΡΑ ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ 6-5-6 ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ 10-3-4
354 ΒΡΑ ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ 9-4-4 ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ 12-5-0
355 ΧΙΛ ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ 1-3-3 Ο ΧΙΓΚΙΝΣ 1-3-3
356 ΧΙΛ ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ 4-1-2 ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ 0-1-6
357 ΧΙΛ ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ 3-1-3 ΟΥΝΙΟΝ ΛΑ ΚΑΛΕΡΑ 2-3-2
358 ΠΟΚ ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ 3-2-0 ΜΠΡΑΓΚΑ 2-3-0
359 ΙΤ1 ΜΙΛΑΝ 2-1-2 ΙΝΤΕΡ 2-2-1
360 ΑΡΓ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ 6-1-1 ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ 4-2-2
361 ΑΡΓ ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ 4-2-2 ΤΙΓΚΡΕ 6-0-1
362 ΓΑ1 ΜΑΡΣΕΪΓ 5-0-1 ΜΠΟΡΝΤΟ 3-1-3
363 ΙΣ1 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ 2-0-3 ΧΕΤΑΦΕ 3-0-2
364 ΙΣ2 ΑΛΚΟΡΚΟΝ 3-0-3 ΛΟΥΓΚΟ 3-2-1
365 ΒΡΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ 10-6-1 ΓΚΡΕΜΙΟ 6-6-5
366 ΒΡΑ ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ 8-5-4 ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ 10-3-4
367 ΒΡΑ ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ 7-6-4 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ 14-2-1
368 ΧΙΛ ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ 2-2-3 ΟΥΝ. ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ --
369 ΑΜΕ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ 12-4-1 ΣΙΑΤΛ 6-3-8
370 ΑΡΓ ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ 5-0-3 ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ 2-2-3
371 ΑΡΓ ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ 4-1-2 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ 0-4-4
372 ΡΩΣ ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ 4-2-1 ΟΥΦΑ 3-1-3
373 ΤΟΥ ΜΠΑΛΙΚΕΣΙΡΣΠΟΡ 1-0-3 ΣΙΒΑΣΠΟΡ 3-1-0
374 ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ 1-1-2 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 2-1-1
375 ΟΛ2 ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ 3-1-1 ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ 1-1-4
376 ΟΛ2 ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 3-2-2 ΒΑΛΒΑΪΚ 3-2-1
377 ΓΕ2 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ. 2-3-1 ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ 3-2-1
378 ΓΑ2 ΤΡΟΥΑ 4-2-1 ΝΑΝΣΙ 1-2-3
379 ΙΣ1 ΓΡΑΝΑΔΑ 1-1-3 ΑΛΜΕΡΙΑ 3-0-2
380 ΙΤ1 ΤΖΕΝΟΑ 2-1-2 ΠΑΛΕΡΜΟ 3-1-1
381 ΑΓΠ ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ 1-1-3 ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ 2-0-3
382 ΑΡΓ ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ -- ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ 6-1-0
411 ΕΛΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2-2-0 ΠΑΟΚ 0-0-3
412 ΕΛΛ ΒΕΡΟΙΑ 4-1-0 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1-2-1
413 ΕΛΛ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1-1-2 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3-1-0
414 ΕΛΛ ΞΑΝΘΗ 3-1-0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-2-1
415 ΕΛΛ ΟΦΗ 2-0-2 Α.Ο.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑ 2-2-1
416 ΕΛΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3-0-1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-1-1
417 ΕΛΛ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-1-1 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-2-1
418 ΕΛΛ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 1-2-0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 3-0-1
419 ΕΛΛ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 1-1-3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3-1-0

 

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

GOOGLE TRANSLATE